רשת המרכז הארצי למזרנים וספות נוער הוא מרכז רהיטים ממיטב החברות המובילות. אז למה אתם מחכים לייעוץ והזמנות חייגו 02-6721160

מזרן קוסמוס מבית אולמפיה זוגי דגם מטאור

מזרן קוסמוס מבית אולמפיה זוגי דגם מטאור
להזמנה חייג: 02-6721160
קוד מוצר להזמנות: 207
דמי משלוח: 150.00 ₪
זמן אספקה: עד 10 ימי עבודה
תקופת אחריות: 15 שנות אחריות

מחירון: 6,985.00 ₪

מחיר מבצע: 4,985 ₪

התחייבות למחיר הטוב ביותר!
מזרון עם 704 קפיצים מבודדים מבית קוסמוס אולמפיה בשיטת ה-קדח כך שאין צורך להפוך את המזרן, שכבת 100% Dunlopillo Talalay Latex המעניקה את האיזון המושלם למבנה האנאטומי של הגוף עם שכבת נוחות חיצונית עבה במיוחד Extra Pillow Top המעניקה תחושת פינוק ורכות.

 

 

מפרט מלא:

704 קפיצים מבודדים מבית קוסמוס אולמפיה בשיטת ה-קדח כל קפיץ ארוז בנפרד בתוך כיס בד ייחודי, דבר המאפשר לך ליהנות מכל העולמות גם יחד. מצד אחד אתה נהנה מתמיכה מושלמת לכל חלקי גופך בהתאם למשקלם השונה ומצד שני תנועת בן זוגך מבודדת בצורה הטובה ביותר ולא משפיעה על איכות השינה שלך.
שכבת נוחות חיצונית Extra Pillow Top -שכבת נוחות חיצונית  עבה במיוחד המעניקה תחושה רכה נעימה ועוטפת לגוף.
שתי שורות חיזוק- שורות החיזוק מורכבות מקפיצים מבודדים בעלי קשיחות יתרה. מטרת שורות החיזוק היא להקשיח את דפנות המזרן על מנת ליצור אחידות לאורך כל משטח השינה ועל ידי כך לנצל את המזרן מקצה לקצה לשינה בריאה, אחידה ומהנה יותר.
No Flip- שיטת ה-No Flip מציעה מזרן המתוכנן במיוחד לספיגת אנרגיית התנועה של הגוף, דבר התורם לשינה בריאה ושקטה יותר. כמו כן השיטה מבטלת את הצורך בהפיכת המזרן או סיבובו ומפחיתה את השפעת תנועת בן הזוג.
שכבת 100% Dunlopillo Talalay Latex המעניקה את האיזון המושלם למבנה האנאטומי של הגוף, אחת התכונות החשובות של הלטקס היא התאמתו המיידית לגוף וזאת עם תמיכה אופטימלית בגב להפחתת לחצים על הגוף שמאפשרת שינה שלווה ורגועה יותר במהלך מחזור השינה.
שכבת נוחות חיצונית Pillow Top המעניקה תחושת פינוק ורכות.
Micro Soft- שכבת פוליאריתן בעלת נקודות תמיכה צפופות, המעניקה תמיכה רציפה ע"י פיזור עומס משקל הגוף בצורה אופטימאלית על גבי משטח השינה.
ספוג פוליאוריתן- חומר פולימרי בעל תכונות גמישות ודרגות קושי שונות. משמש במזרונים כחומר ריפוד משלים למערכות הקפיצים.
ספוג פרופיל- עשוי מספוג פוליאוריתן, חומר פולימרי בעל תכונות גמישות ודרגות קושי שונות. הספוג מעוצב בצורות שונות בדומה לתבניות ביצים או גלים. העיצוב המיוחד מוסיף לגמישותו ומשפר את איכות התמיכה ופיזור הלחצים המופעלים על משטח השינה במזרון.
בד טבעי- הבדים בעלי מרכיב גבוה של חומרים טבעיים למניעת הזעה ולהרגשה נוחה. הבדים עברו טיפול אנטי אלרגני, עבור אלה הסובלים מבעיות נשימה ואלרגיה.
מערכת אוורור- בדי המזרן בעלי תכונות המאפשרות זרימה חופשית של אוויר דרך האריג ולכן אין צורך בפתחי אוורור. מערכת ייחודית זו מבצעת אוורור דרך כל שטח המזרן.
מעכב בעירה- המזרן בעל תקן הבריטי 597/1 EN ותקן האירופי 7177. הבדים המשמשים לייצור המזרן עוברים בתהליך הייצור טיפול מיוחד המקנה להם את התכונה הייחודית של מעכב בערה.
כל מוצרי סימונס עומדים תחת פיקוח הרבנות הראשית והמועצה הדתית ומקפידים על יצור ומכירה של מזרנים ומיטות נוער ללא חשש שעטנז.
15 שנות אחריות.
המחיר מתיחס למזרון במידה 140/190 (סטנדרט), ניתן להזמין במידות שונות.
אנא צור/צרי קשר טלפוני לבירור המחיר לגודל הרצוי.מוצרים דומים